Merakla beklenen Captain Marvel filimi 2019’un Mart ayında vizyona girmesi bekleniyor. Yeni fragman filme dair birçok ipucu veriyor.

İlk fragman genel olarak bir bir gösteri niteliğindeydi ama fragman başka görmek istediğiniz Captain Marvel’i bu fragmanda izleyebilirsiniz. Captain Marvel’in güçlerine nasıl kavuştuğu, anılarının kayması gibi sorunları, sahip olduğu güç biraz daha detaylı olarak gösterilmiş. Yenilmezlerin Thanos karşısında aldıkları malübiyeti zafere taşıması beklenen Captain Marvel’in serideki en güçlü karakter olduğu Marvel tarafından onaylandı.

Senaryosunu Meg LeFauve ve Nicole Perlman’ın kaleme aldığı Captain Marvel filmi, 90’lı yıllarda geçiyor ve uzaylı Kree ırkı ile yaşadığı temas sonrası insan üstü güçlere kavuşan savaş uçağı pilotu Carol Danvers, namıdiğer Captain Marvel’in hikayesini anlatıyor.Filmde Kree-Skrull savaşına da yer verilecek.

Kategoriler: Video

1 yorum

Mustafa · 25 Nisan 2019 01:01 tarihinde

Tesekurler adam gibi indirmeye izin veren burasi var digerleri bozdu videonun boyutunu kucultuyor falan. Destegimi yapiyorum tiklamalari yapicam bende anliyom reklam falan bu islerden biraz. Tesekurler tekrardan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: