youtuberlar için mikrofon önerileri

2018 Youtube için En İyi 3 Düşük Bütçeli Mikrofon

YouTuber’lığa başlamak için iyi bir mikrofona servet harcamak basitçe yapılacak çok akıllıca bir hareket olmayabilir. Her nasılsa, giriş seviyesi kamera için yaptığınız düşük bütçeli harcamanın bir benzerini ses içinde düşünebilirsiniz.

Ucuz fiyatlı bir mikrofon opsiyonu büyük farklılıklar yaratabilir. Bütçenizi sarsmayacak YouTube kanalınız için kullanabileceğiniz 3 adet mikrofonu sizin için inceledik.

Uygun Durumlar için En Doğru Mikrofon Seçimi:

Her mikrofon her durum için kullanılamayacağını aklınızda bulundurun. Kanalınız büyüdükçe, ileride şartlara uygun çeşitli farklılıkta mikrofonlar almanız gerekecektir.

RODE VideoMic Pro Mikrofon – Rycote

Rode Videomic Pro youtuber mikrofon
RODE VideoMic Pro, orijinal RØDE VideoMic’in belirlemiş olduğu seviyeyi, broadcast düzeyinde ses kalitesi, ultra compact ve hafif ergonomik tasarım ile bir adım daha ileri götürmektedir.

Blue Yeti USB Mikrofon

Blue Yeti mikrofon
Yıllardır kullandığım bir mikrofon olan Blue Yeti USB mikrofon, 100 USD’nin altında fantastik bir opsiyon olarak ön plana çıkmaktadır. Evinizdeki studio için satın almayı düşünebileceğiniz ilk seçenek olarak önermekteyim.

Audio Technica AT2035

Audio-Technica AT2035
1.000 USD kadar bir bütçe ayırabilecek durumda olsanız bile Audio Technica AT2035 daha hesaplı ve kaliteli ürün olarak temiz ve detaylı ses için 150 USD’nin altında bir fiyata bu ürüne sahip olabilirsiniz.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir