2019 yılında çıkacak oyunlar

2019 Yılında Çıkacak Olan En İyi 5 Aksiyon, Macera Oyunu

2019 yılı oyun sektöründe çığır açacak gibi görünüyor. Gün geçtikçe oyun sektörü müthiş bir şekilde gelişmekte. Oyle ki artık 7’den 70’e bir çok kişi bilgisayarda veya akıllı telefonlara da oyun bağımlısı olmuş durumda. Oyun şirketlerinden açıklamalara göre bir çok oyun 2019′ da piyasaya sürülecek.Bizlerde sizler için 2019 yılına damgasını vuracak en iyi 5 macera oyunu inceledik.

Anthem

Mekanik kıyafetlerle donanmış savaşçılar, insanlığın son kalesini koruyor ve bu sırada da elde ettikleri ganimetlerle kendilerini geliştiriyor. Destiny ile de bir takım benzerlikler içeren Anthem, biraz daha farklı bir deneyim sunacak. Gökyüzünde ya da suların altında süzülecek, dev canavarlar ile savaşacak ve zorlu hava koşullarına karşı mücadele vereceksiniz.

Atomic Heart

Rus geliştirici Mundfish tarafından piyasaya sürülecek olan Atomic Heart, açık dünya temelli bir oyun olacak. Oyuncular sabit ve belirlenmiş bir yol izlemek zorunda bırakılamayacak, seçim imkanına sahip olacak. Sovyetler Birliği sınırları içinde geçecek oyunda geniş bir harita olacak. Yer altı yapıları da tüm haritaya dağıtılmış şekilde karşınıza çıkacak. Önemli binalar demir yolu ile birbirine bağlı olacak.

Control

Remedy, Control ile FPS türüne yeni bir soluk getirmeyi amaçlıyor. Daha fazla çevresel hasar, daha açık uçlu macera yapısıyla karşımıza çıkacak oyunda, Jesse Faden isimli bir karakteri oynayacaksınız. Kontrol bürosu adı verilen bir organizasyona ait labirentleri keşfedecek ve büronun çalışanlarını büyük bir tehdite karşı koruyacaksınız.

The Division 2

Merakla beklenen serin 2’cisi 2019’da oyuncuları ile buluşuyor.Bu oyunda Division 1’deki kıyamet Washington D.C.’ye taşınıyor. Yeni yetenekler, silahlar, düşmanlar ve baskınlar karşınıza çıkacak. Baskınlarda 4 yerine 8 oyuncu oynayacaksınız. Ubisoft’un uzun süreli destek politikası bu oyunda da işleyecek ve her üç ayda bir ücretsiz DLC çıkacak.

Metro Exodus

Metro serisi en güzel ve en detaylı FPS oyunları arasında yer alıyor. 4A Games, Rusya’da yeni bir maceraya çıkmamızı sağlayacak. Keşfedilecek açık dünyanın yanı sıra, belirli bir çizgide ilerleyen bölümler de olacak. Oyunun dünyası oldukça büyük ve etkileyici görünüyor.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir